img

Hakkımızda

Hakkımızda

Çalışan Türkiyenin Enerjisi İçin

Enerjide Ekonomi Devri

Uzman ve deneyimli kadromuz ile müşterilerimize çeşitli çözümler hazırlamakta ve tüketim profillerine uygun elektrik enerjisi alım şartları sağlamaktayız.

Amacımız sizlere kaliteli hizmet, yüksek memnuniyet oranı ve uzun vadede daha ekonomik fiyatlar sunarak kendimizi geliştirmeye ve sizlere kazandırmaya devam etmektir.

“Ekonomik Elektrik ve Kaliteli Hizmet'' ile çıktığımız bu yolda, az veya çok hiç sınırlama yapmadan her türlü miktarlarda elektrik enerjisi tüketmek durumunda olan tüm ticarethanelerin, sanayi kuruluşlarının, kamu kurumlarının elektrik giderlerini düşürmeyi hedeflemekteyiz.

Güvenle

Elektrik Enerjinizi indirimli olarak OKKA ENERJİ ile temin edin.

img

Okka Enerji ile Enerji sektöründe Okkagroup güvencesi.

OKKA GROUP, inşaat sektöründe edindiği deneyimi, sahip olduğu nitelikli insan gücü, profesyonel yönetici kadrosu ve gerçekleştirdiği yatırımlarla; büyüyen, gelişen Türkiye'nin inşaasında her geçen gün daha fazla sorumluluk üstleniyor.
OKKA GROUP, yeni faaliyet alanları yaratarak istihdam olanaklarını arttırmak, ticari ilişkilerini geliştirerek iş ortaklarına fayda sağlamak ve Türkiye ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak amacı ile ve bu hedefler doğrultusunda büyüyor, gelişiyor.